Polska: PolskiChange

WE.MOVE.FUTURE.

Grupa KIRCHHOFF jest następcą przedsiębiorstwa Stephan Witte, założonego w roku 1785 w celu produkcji igieł krawieckich. Od czterech pokoleń w całości znajduje się w posiadaniu rodziny Kirchhoff. Dziś grupa obejmuje cztery  obszary działalności: KIRCHHOFF Automotive, KIRCHHOFF Ecotec, WITTE Werkzeuge i KIRCHHOFF Mobility, osiągając w roku 2023 obroty w wysokości 3,0 miliarda euro i zatrudniając ponad 13000 pracowników.

Partner globalny i rozwojowy przemysłu motoryzacyjnego Firma KIRCHHOFF Automotive jest partnerem rozwojowym przemysłu motoryzacyjnego w zakresie kompleksowych konstrukcji metalowych i hybrydowych przeznaczonych do surowych nadwozi i podwozi. Firma działa na międzynarodowym rynku jako dostawca kompleksowych rozwiązań!

Dzięki pięciu silnym markom FAUN, ZOELLER, HIDRO-MAK, Superior Pak i FARID, KIRCHHOFF Ecotec jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla logistyki gospodarki odpadami i technologii sprzątania ulic. Mając za sobą ponad 175 lata doświadczenia, jesteśmy specjalistami w innowacyjnych koncepcjach logistyki gospodarki odpadami. Działamy na cztery kontynentach, ale zawsze będziemy Twoim lokalnym partnerem z możliwością globalnego serwisu.

WITTE Tools oferuje swoim klientom, jako producent narzędzi do wykonywania połączeń śrubowych segmentu premium doskonałą jakość produktu i dopracowane koncepcje dystrybucji i zbytu towaru na rynku.

KIRCHHOFF Mobility jest jednym z wiodących oferentów indywidualnie dostosowanego, zmiennego wyposażenia pojazdów, zapewniającego zwiększoną mobilność.